Nůžkové stany

Naše stany disponují jak kompaktností, díky nízké váze a snadno rozložitelné konstrukci, tak i vysokou odolností, díky kvalitnímu výběru materiálu a zpracování. Ošetřená celohliníková konstrukce s kovovými spoji je zárukou dlouholeté výdrže našich nůžkových stanů. 

Pro odkaz na naši prodejnu nůžkových stanů klikněte ZDE. 
Nebo využijte náš poptávkový formulář.

Konstrukce:

Jedná se o nejkvalitnější a nejodolnější typ konstrukce nůžkových stanů tzv. BIG HEXAGON EXTREME. Celohliníková eloxovaná 2mm silnákonstrukce s kovovými spoji je zárukou kvality a dlouhodobé výdrže. Patky, které obsahují 3 předvrtané díry na roxorové hřeby k ukotvení, jsou se stanem svařeny v jeden monolit, tudíž nehrozí, že by se někdy od stanu oddělily. Díky šestihrannému/Hexagonálnímu profilu je pevnost mnohem vyšší, než u běžných čtyřhranných. Naše konstrukce vydrží minimálně 150 kg ve visu, což je důležitý parametr pro eliminaci škod, které bývají způsobeny vysokými poryvy větru, či silným deštěm. S našim BHE se rozhodně nemusíte bát žádné nepřízně počasí. Jedná se tudíž o opravdu Prémiovou řadu nůžkových stanů, kde se investice do dlouhé životnosti, jistoty a spolehlivosti rozhodně vyplatí.

Opláštění:

Neoddělitelnou součástí nůžkových stanů je také opláštění. Od nás ovšem nedostanete žádné tenké prostěradlo, nýbrž kvalitní Polyesterovou tkaninu, která má speciální úpravu UV stabilizace. Díky ní nedochází k degradaci syntetický vláken a opláštění se tak netrhá a nehrozí ztráta stálobarevnosti. Ve všech místech, které čelí tlaku je materiál opláštění zdvojen, nebo dokonce ztrojen, díky čemuž předejdete poškození stanu i v extrémních podmínkách.
Vysoká gramáž opláštění (450g/m2) zajišťuje pevnost, nepromokavost, a díky tomu můžete naše stany používat prakticky za jakéhokoliv počasí.

Kotvení:

Samozřejmě nesmíme opomenout, že je třeba stany také řádně ukotvit. Od toho pro vás máme kvalitní roxorové pozinkované hřeby, které stan udrží v zemi i za nepříznivého počasí. V případě, že nebudete mít stan na trávě, máme pro vás kvalitní zátěže, které stačí ovázat kolem, či položit na nohu stanu.


Obsah balení:

Konstrukce BHE: 1 ks

Střecha: 1 ks

Boční plachty plné: 3-5 ks (závisí na velikosti stanu)

Boční plachta s dveřmi: 1 ks

Transportní vak na plachty: 1 ks

Roxorové tyče/Zátěžové pytle: 4-6 ks (závisí na velikosti stanu)

Transportní vak na stan: 1 ks

Kontaktujte nás pro více informací a cenovou nabídku na míru. Rádi Vám pomůžeme najít ten správný hangár pro Vaše letadla.