Párty stany


Profesionální velkokapacitní párty stany z kvalitních materiálů jsou tu u nás jako doma.

Pro odkaz na naši prodejnu párty stanů klikněte ZDE. 
Nebo využijte náš poptávkový formulář.

Stany se sedlovou střechou jsou ideální variantou pro ty, kteří hledají zastřešení firemní, či soukromé akce. Dají se využít taktéž jako skladovací prostor. Naše párty stany Vám v létě poskytnou příjemný stín, v zimě zateplený prostor a v případě nevlídného počasí úkryt před deštěm. Nemusíte se tak bát, že by Vám s našimi stany cokoliv zkazilo plány.

Konstrukce:

Kvalitní konstrukce z lehkého a zároveň odolného duralu (130/70/3 mm) je zárukou dlouhodobé životnosti a snadného postavení našich stanů.

Díky lehké celohliníkové eloxované konstrukci vydrží dlouhodobě i sebevětší nepřízeň počasí a je snadno sestavitelný a jeho postavení zabere minimum času.

Základní velikost párty stanu je 10x5m (50 m²). Dále se dá prodloužit po 5 metrech délky dle Vaší potřeby. Průchozí výška v okapu je 2,5m zajišťuje tak dostatečný průchod i pro lidi vyššího vzrůstu a zároveň dovnitř dostanete i vyšší objekty. Díky celkové výšce 4m je interiér stanu krásně vzdušný, prostorný a místa máte opravdu požehnaně. 

Zavětrovací tyče a kotvící hřeby do měkkého podkladu zajišťují ještě větší stabilitu stanu, tudíž se nemusíte bát ani větších poryvů větru. V případě, že stan nestojí na měkkém povrchu, tak se k nohám stanu uvážou zátěžové sudy. 


Stan 5x5 (Pagoda)

V případě, že potřebujete šetřit místo, máme pro vás elegantní řešení, které má rozměry 5x5m (25m2)

Pagody se dají kombinovat jak mezi sebou, tak i společně se stany se sedlovou střechou.

Průchozí výška je 2,5m a zajišťuje dostatečný průchod i pro lidi vyššího vzrůstu a zároveň dovnitř dostanete i vyšší objekty. Díky celkové výšce 4m je interiér stanu krásně vzdušný, prostorný a místa máte opravdu požehnaně. 
Opláštění:

Kvalitní a odolné boční půlené plachty z polyesterové tkaniny s pokryvem z PVC a s vysokou gramáží (650-900g/m2) zajišťují nepromokavost, a nehořlavost stupně B1. Další výhodou je vysoká škála tepelné odolnosti (-30°C až 70°C)

Díky metodě vysokofrekvenčního sváření, použité při výrobě jsou plachty mnohem více odolné než od ostatních výrobců. Nemusíte se tedy bát, že by se Vám plachty při větším tahu rozpáraly. Navíc, pokud budete chtít, můžete je v polovině rozhrnout od sebe a za pěkného počasí si užít sluníčka. 

Kontaktujte nás pro více informací a cenovou nabídku na míru. Rádi Vám pomůžeme najít ten správný párty stan pro Vaše akce.